poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
27
28
29
30
31
1
  • 17:30Alpha Sosnowiec
    Szkoła Podstawowa Nr 19 w Sosnowcu
    ul. Składowa 5, 41-209 Sosnowiec
2
  • 16:30Spotkanie uwielbienia | św.Paweł
    Organizator: św.Paweł
    Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Dąbrowie Górniczej
    ul. Żeromskiego 9, Dąbrowa Górnicza
  • 16:30Spotkanie uwielbienia | Ocalenie
    Organizator: Ocalenie
    Kana Sosnowiec
    ul. Legionów 10, Sosnowiec
3
4
5
6
7
  • 18:30Spotkanie uwielbienia | Jutrzenka
    Organizator: Jutrzenka
    Parafia Chrystusa Króla w Sosnowcu
    ul. Kraszewskiego 25, Sosnowiec
  • 18:30Spotkanie uwielbienia | Jozue
    Organizator: Jozue
    Sanktuarium Polskiej Golgoty Wschodu
    ul. Śmigielskiego 2, Będzin
  • 19:00Spotkanie uwielbienia | Św.Jan
    Organizator: św.Jan
    Dom Wspólnotowy
    ul. Smutna 5, Sosnowiec
8
  • 17:30Alpha Sosnowiec
    Szkoła Podstawowa Nr 19 w Sosnowcu
    ul. Składowa 5, 41-209 Sosnowiec
9
  • 16:30Spotkanie uwielbienia | św.Paweł
    Organizator: św.Paweł
    Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Dąbrowie Górniczej
    ul. Żeromskiego 9, Dąbrowa Górnicza
  • 16:30Spotkanie uwielbienia | Ocalenie
    Organizator: Ocalenie
    Kana Sosnowiec
    ul. Legionów 10, Sosnowiec
10
11
  • 17:40Mobilny Kościół
    Patelnia
    ul. Warszawska 3, Sosnowiec
12
13
14
  • 18:30Spotkanie uwielbienia | Jutrzenka
    Organizator: Jutrzenka
    Parafia Chrystusa Króla w Sosnowcu
    ul. Kraszewskiego 25, Sosnowiec
  • 19:00Spotkanie uwielbienia | Św.Jan
    Organizator: św.Jan
    Dom Wspólnotowy
    ul. Smutna 5, Sosnowiec
15
  • 17:30Alpha Sosnowiec
    Szkoła Podstawowa Nr 19 w Sosnowcu
    ul. Składowa 5, 41-209 Sosnowiec
16
  • 15:00Msza Wspólnotowa
    Parafia Chrystusa Króla w Sosnowcu
    ul. Kraszewskiego 25, Sosnowiec
17
18
  • 20:00Adoracja Najświętszego Sakramentu | Klimontów
    Parafia Chrystusa Króla w Sosnowcu
    ul. Kraszewskiego 25, Sosnowiec
19
20
21
  • 18:30Spotkanie uwielbienia | Jozue
    Organizator: Jozue
    Sanktuarium Polskiej Golgoty Wschodu
    ul. Śmigielskiego 2, Będzin
  • 19:00Spotkanie uwielbienia | Św.Jan
    Organizator: św.Jan
    Dom Wspólnotowy
    ul. Smutna 5, Sosnowiec
22
  • 17:30Alpha Sosnowiec
    Szkoła Podstawowa Nr 19 w Sosnowcu
    ul. Składowa 5, 41-209 Sosnowiec
23
  • 16:30Spotkanie uwielbienia | św.Paweł
    Organizator: św.Paweł
    Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Dąbrowie Górniczej
    ul. Żeromskiego 9, Dąbrowa Górnicza
  • 16:30Spotkanie uwielbienia | Ocalenie
    Organizator: Ocalenie
    Kana Sosnowiec
    ul. Legionów 10, Sosnowiec
24
Aktualna data
25
26
27
28
  • 18:30Spotkanie uwielbienia | Jutrzenka
    Organizator: Jutrzenka
    Parafia Chrystusa Króla w Sosnowcu
    ul. Kraszewskiego 25, Sosnowiec
  • 18:30Spotkanie uwielbienia | Jozue
    Organizator: Jozue
    Sanktuarium Polskiej Golgoty Wschodu
    ul. Śmigielskiego 2, Będzin
  • 19:00Spotkanie uwielbienia | Św.Jan
    Organizator: św.Jan
    Dom Wspólnotowy
    ul. Smutna 5, Sosnowiec
29
  • 17:30Alpha Sosnowiec
    Szkoła Podstawowa Nr 19 w Sosnowcu
    ul. Składowa 5, 41-209 Sosnowiec
1