Goście

Siedem sekretów efektywnego ojcostwa - warsztaty dla ojców. Zapraszamy chętnych mężczyzn do wzięcia udziału w warsztatach skierowanych do ojców, którzy chcieliby wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i budować prawidłowe relacje w rodzinie.

Proście a będzie wam dane; szukajcie a znajdziecie. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje

 

(Mt 7, 7-11)

Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy we mnie - niech przyjdzie i pije!! 

Jak rzekło Pismo: <<strumienie wody żywej popłyną z jego wnętrza>>

 

(J 7,37-38)

Zachęcamy wszystkich uczestników kursu Alfa do tegorocznego wyjazdu formacyjnego.

Termin: 22-23.04.2017 r,

Miejsce: Zembrzyce

Prosimy o dokonywanie zapisów oraz opłacanie wyjazdów do dnia 19.04.2017r

Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy we mnie - niech przyjdzie i pije!! Jak rzekło Pismo: "strumienie wody żywej popłyną z jego wnętrza".

J 7,37n

Soar to inicjatywa osób wywodzących się z Sosnowieckich Wspólnot Odnowy w Duchu Św. pragnących bogatego wewnętrznie życia duchowego i dobrze poukładanej, mądrej codzienności w zabieganym, czasami banalnym i powierzchownym świecie.

Przekazuję zaproszenie na wieczór wspólnej męskiej modlitwy. Słowo na ten wieczór to:

"Gorliwość o dom Twój mnie pożera"

Ps. 69,10

Kurs Alpha swoje korzenie ma w Londynie i tworzony był przez kilka lat, na podstawie wyników z tysięcy przeprowadzonych wywiadów czy ankiet. Kiedy po pierwszych kursach w 1992 roku jego forma zaczęła się sprawdzać, szybko zaczął się on rozprzestrzeniać na Europę oraz inne kontynenty.

Na BMW doświadczyliśmy, że dobrze jest, gdy mężczyźni wspólnie się modlą i spędzają razem czas. Zatem mam dla Was zaproszenie na wieczór męskiej modlitwy.
Witamy Gości na naszej stronie- lokalnych wspólnot Odnowy w Duchu Świętym diecezji sosnowieckiej. Dział dostępny z górnego menu - Dla Gości, jest przeznaczony specjalnie dla was abyście z niego mogli czerpać wiedzę o nas jak i o wydarzeniach przez nas organizowanych. Czytaj więcej aby dowiedzieć się co znajdziesz na naszej stronie.