Strefa modlitwy

POSŁUGA NA SPOTKANIACH UWIELBIENIA

Na spotkaniach uwielbienia możesz skorzystać z modlitwy wstawienniczej. Podejdź do zespołu posługujących, stojących z tyłu salki i poproś o modlitwę. Modlitwa nie odbywa się, na każdym spotkaniu, więc jeśli chcesz mieć pewność co do konkretnego dnia - napisz do nas.

 

SKRZYNKA INTENCJI

W Biblii czytamy, aby jedni za drugich się modlili, bo:

wiele może usilna modlitwa sprawiedliwego

Jk 5, 16

Chcemy modlić się w Waszych intencjach i zanosić je do Boga, wierząc Jego słowom, że będzie odpowiadał na naszą modlitwę. Jeśli potrzebujesz modlitwy to wyślij swoją intencję na adres: wstawiennicza@odnowa.org.pl

 

MODLITWA O UWOLNIENIE WG 5 KLUCZY

"Modlitwa o uwolnienie nie jest magiczną pigułką. Jest to część chwalebnego, trwającego wciąż dzieła Ducha Świętego, który przemienia życie tych, których kształtuje na obraz i podobieństwo Syna". Neal Lozano

Modlitwa o uwolnienie to przejście przez 5 kluczy, które mogą zamknąć szatanowi drzwi do naszego życia, a otworzyć je Jezusowi. Są nimi kolejno: wyznanie wiary, przebaczenie, wyrzeczenie się złych duchów, stanięcie w autorytecie Jezusa Chrystusa oraz błogosławieństwo Boga Ojca. Chcemy, aby poprzez tą posługę ci, którzy bezskutecznie szukają pomocy, odzyskali nadzieję i wolność. Uwolnienie to innymi słowy zbawienie. To Boża moc, która niszczy działa szatana w naszym życiu, tak abyśmy mogli przyjąć Królestwo Boże. Uwolnienie usuwa przeszkody, jakie stoją nam na drodze do pełnego zjednoczenia z Jezusem.

"Choć może wydawać się, że wygrana leży po stronie sił ciemności, ci, którzy wierzą w Boga wiedzą, że ostatnie słowo nie należy do zła i śmierci. Na tej prawdzie opiera się chrześcijańska nadzieja". Jan Paweł II

Przygotowaniem do odbycia modlitwy o uwolnienie jest lektura i studium książki Neala Lozano "Modlitwa uwolnienia cz.1" (zdjęcie okładki), ale przede wszystkim nasza codzienna modlitwa, Eucharystia, post, uwielbienie, studium Ewangelii.

 

DYŻURY MODLITWY W CENTRUM SŁUŻBY RODZINIE

Dyżur, w każdy pierwszy wtorek miesiąca,  rozpoczyna się o godzinie 18:30 w Diecezjalnym Centrum Służby Rodzinie na ul. Skautów 1 w Sosnowcu. Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują modlitwy - zarówno członków naszych wspólnot, jak i osoby spoza wspólnoty. Zachęcamy, aby przed przystąpieniem do modlitwy skorzystać z Sakramentu Pokuty i Pojednania oraz zapoznać się z treścią załączników w tym temacie.

A modlitwa pełna wiary będzie dla chorego ratunkiem i Pan go podźwignie, a jeśliby popełnił grzechy, będą mu odpuszczone.

Jk 5,15–16

WAŻNE: Ze względów organizacyjnych prosimy, aby wcześniej zapisać się na modlitwę w sekretariacie Centrum. Telefon: (32) 269 51 70, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 13.30. Uprzedzamy, że godzina modlitwy jest ustalana orientacyjnie, nie jesteśmy w stanie wcześniej określić ile będzie trwała modlitwa. Prosimy o wyrozumiałość w razie dłuższego oczekiwania.

 

KONTAKT Z DIAKONIĄ MODLITWY WSTAWIENNICZEJ

wstawiennicza@odnowa.org.pl