Na początek chcemy, byś wiedział, że my to my – grupa przyjaciół, którzy przekonani o tym, że Bóg jest Wielki, chcą razem z Nim robić rzeczy Wielkie!
Nie boimy się marzyć i wymarzyliśmy sobie te rekolekcje. Stawiamy sobie za cel, aby ich organizacja i przebieg były na najwyższym możliwym poziomie. Nazwaliśmy je 149 godzin z przyczyny prostej – trwać będą dokładnie tyle – 149 godzin. Czy to dużo? Wydaje się, że w sam raz, by przemienić ludzkie życie! Dla kogo?

  • Termin: 10 – 13 lipca 2022r.
  • Miejsce: Parafia św. Floriana w Sosnowcu-Zagórzu
  • Adres: Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 2, 41-219 Sosnowiec

149 godzin Edycja HOME

Zapraszamy na wieczorne spotkania, na których będzie można posłuchać świeckich dzielących się swoim doświadczeniem wiary, zatrzymać się nad rozważaniem Słowa Bożego, pomodlić się uwielbieniem razem z innymi oraz spędzić miło czas korzystając np. z kina letniego.
Gdzie: Namiot na terenie Parafii Św. Floriana, ul. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 2 w Sosnowcu.
O której: Start godzina 18:00 Eucharystia – nieformalne zakończenie godzina 21:00, ale jeśli chcesz zostać dłużej – będzie nam bardzo miło.

149godzin.pl

149 godzin to rekolekcje młodzieżowe, rekolekcje dla singli, par, małżeństw jak również rekolekcje dla rodzin z dziećmi. Dla wszystkich pracujących zawodowo, zabieganych, pragnących przemiany życia, inspiracji, fascynacji, odnowy. To wydarzenie dla ludzi, którzy nie chcą bylejakości w swoim życiu – także w sferze wiary.
Będziemy zaszczyceni, jeśli spędzicie ten czas z nami i będziemy mogli wspólnie zastanawiać się nad tym, co oznacza być świadomym chrześcijaninem.

149 godzin to czas codziennych Eucharystii, konferencji, warsztatów, rozmów, modlitwy osobistej i czasu uwielbienia Boga.

Ważną częścią 149 godzin są dzieci. Bez nich ten czas nie byłoby taki sam. Zapewniamy opiekę nad dziećmi na wszystkich najważniejszych punktach dnia. Opiekunowie organizują dla dzieci zabawy jak również prowadzą dla nich formację chrześcijańską. Dzięki temu 149 godzin to czas rekolekcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych!

 

Dla kogo? Zapraszamy małżeństwa, rodziny z dziećmi oraz singli (warunek dla osób indywidualnych – ukończone 16 lat)

Opiekę duszpasterską w czasie rekolekcji sprawować będą kapłani z naszych wspólnot.

Więcej informacji znajdziesz na www.149godzin.pl