149 godzin to rekolekcje młodzieżowe, rekolekcje dla singli, par, małżeństw jak również rekolekcje dla rodzin z dziećmi czy osób samotnych. Jeśli jesteś babcią, dziadkiem, seniorem lub emerytem – to rówież czas dla Ciebie! Dla wszystkich pracujących zawodowo, zabieganych, pragnących przemiany życia, inspiracji, fascynacji, odnowy. To wydarzenie dla ludzi, którzy nie chcą bylejakości w swoim życiu – także w sferze wiary. Po prostu czas dla wszystkich!
Będziemy zaszczyceni, jeśli spędzicie ten czas z nami i będziemy mogli wspólnie zastanawiać się nad tym, co oznacza być świadomym chrześcijaninem.

Od tego roku połączyliśmy prowadzone przez nas dotychczas dwie formy rekolekcji 149godzin oraz rekolekcje REO po to aby skupić się na wspólnym spędzaniu czasu i budowaniu jedności! Obecnie jest to nasz wewnętrzny wyjazd dla osób będących w formacji i dla Przyjaciół naszych Wspólnot oraz osób chcących znaleźć sobie miejsce w Kościele. Każdego roku wyjeżdżamy razem na tydzień, gdzie nauczania głoszą liderzy Wspólnot lub zaproszeni mówcy.

149 godzin to czas codziennych Eucharystii, konferencji, warsztatów, rozmów, modlitwy osobistej i czasu uwielbienia Boga.

Ważną częścią 149 godzin są dzieci. Bez nich ten czas nie byłoby taki sam. Zapewniamy opiekę nad dziećmi na wszystkich najważniejszych punktach dnia. Opiekunowie organizują dla dzieci zabawy, jak również prowadzą dla nich formację chrześcijańską. Dzięki temu 149 godzin to czas rekolekcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych!