Projekt Soar – Miasto Ocalenia nawiązuje w nazwie do biblijnego miasteczka Soar, w którym schronił się Lot, uciekając z Sodomy. Soar to inicjatywa dla osób pragnących bogatego wewnętrznie życia duchowego i dobrze poukładanej, mądrej codzienności w zabieganym, czasami banalnym i powierzchownym świecie.

Zapraszamy do udziału w Spotkaniach Adwentowych SOAR Miasto Ocalenia. Niepowtarzalny atmosfera, niezapomniany klimat, inspirujące treści, dobra muzyka, ciekawi ludzie, dobra kawa, a nade wszystko Bóg uwielbiony.

  • Kiedy: 09, 10, 11 grudnia 2022 roku, godziny: 18.00 – 21.00
  • Gdzie: Fabryka Pełna Życia, centrum Dąbrowy Górniczej, ul. Kościuszki 3

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc zapisy tylko drogą elektroniczną: link do zapisów

SOAR Miasto Ocalenia to cykliczne spotkania o niepowtarzalnej atmosferze. Organizujemy je w okresach Adwentu i Wielkiego Postu, aby pomóc w odkrywaniu ich głębokiego znaczenia.

Sam pomysł zrodził się wśród ludzi świeckich, członków Odnowy w Duchu Świętym, i czerpie siły z obserwacji, że wielu ludzi szuka wyzwań i misji, z którą mogliby się w pełni identyfikować. Nieustannie taż spotykamy tych, którzy są aktywni i chcą widzieć owoce swojego zaangażowania. Gromadzenie takich ludzi w jednym miejscu i w jednym czasie stało się naszą pasją i naszą przygodą.

Widzimy też, że świat wokół nas nieustannie się zmienia i nie jesteśmy w stanie zatrzymać większości z tych zmian. Nie musimy się jednak ich bać, możemy je przewidywać i możemy je wyprzedzać, nie rezygnując z tego, co odwieczne.

To kolejna, już 13 edycja. Każda gromadzi bez mała 200 osób uczestniczących na żywo i kilkuset obserwujących online. Łączy nas Jezus. Dołącz do nas.

Wesprzyj SOAR
Soar Miasto Ocalenia był, jest i będzie wydarzeniem nieodpłatnym, finansowanym 💸 przez Fundację EXODUS w Sosnowcu z otrzymywanych przez nią darowizn. Naszą ideą było stworzenie przestrzenii modlitwy🙏 i nauczania🎤 otwartego dla każdego. Jeśli podoba Ci😀 się to co robimy i chcesz nas wesprzeć w tym dziele, możesz dokonac darowizny🪙 na dowolną kwotę do wirtualnej puszki – na konto fundacji Exodus.
Uruchomilismy stronę z płatnościami on-line! Kliknij i wesprzyj dowolną kwotą. Pozwoli to nam na dalszy rozwój tej wspaniałej inicjatywy.

Jeżeli zatem:

  • pragniesz dobra
  • chcesz budować relacje na niezniszczalnych wartościach
  • pragniesz poukładanego i bogatego życia wewnętrznego
  • postrzegasz wiarę jako szansę na wzrost i prawdziwą mądrość
  • pragniesz poukładać swoją codzienność tak, by prowadzić udane życie osobiste i zawodowe