REO 2018 - zapisy!!!

Z największą przyjemnością zapraszamy do udziału w tegorocznych spotkaniach rekolekcyjnych REO 2018. Prowadzącymi zajęcia wykładowo - warsztatowe będą Anna i Przemek Chruścielowie. Co ciekawe, Przemek był w naszych wspólnotach przez niemal 20 lat, współtworząc pierwszą z naszych wspólnot. Przez kilka lat była w naszej wspólnocie także Ania. Później razem rozeznali, iż Bóg powołuje ich do wyjazdu do Boguchwały, gdzie cały czas głoszą Ewangelię. Otrzymali od Boga zrozumienie, iż Jego wolą względem nas jest to, byśmy byli blisko: blisko Boga, blisko siebie samych, blisko bliźnich. Sami potrafią "być blisko" i celem propagowania umiejętności "bycia blisko" powołali do życia fundację o takiej właśnie nazwie: Być Blisko. Stworzyli autorski program, łączący sztuki teatralne, sztuki plastyczne, odkrycia pedagogiki i psychologii, by uczyć prawdziwych chrześcijańskich relacji. To wszystko przed nami.  Wszystko w oparciu o ideę Nonviolent Communication (NVC) Marshalla B. Rosenberga – polska nazwa to Porozumienie Bez Przemocy (PBP), zmierzającą  do odnalezienia w sobie sposobu komunikowania się ze światem za pomocą języka serca, jako czegoś co mamy naturalnie od zawsze, a co my rozumiemy jako język „rajski” - pozbawiony oceny i  niwelujący między ludźmi podziały poprzez odwoływanie się do wspólnych nam potrzeb. Całość nawiązywać będzie i rozwijać będzie słowa Jezusa:  Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całą swoją mocą i całym swoim umysłem; a swego bliźniego jak siebie samego.  

W 2018 roku rekolekcje REO odbędą się 5-11 sierpnia 2018 r. w Zembrzycach.

W tym roku koszty pobytu w Zembrzycach wynoszą:

  • 10+    560 zł
  • 3-10   290 zł
  • 0-10 (samo wyżywienie)  170 zł
  • 0-3    gratis

Obowiązkowe zapisy:

https://odnowa.org.pl/content/zapisy-wyjazd-odnowa

Zaliczki w kwocie 200 zł od osoby dorosłej będzie trzeba uiścić do 14 kwietnia (poprzednio było: końca marca), pozostałą kwotę do końca czerwca.

Dane do przelewu:

Numer konta bankowego:

34 1090 1186 0000 0001 0901 3553

Bank Zachodni WBK S.A. I Odział Katowice
ul. Wita Stwosza 2
40-036 Katowice

Dane odbiorcy:

Fundacja „EXODUS” w Sosnowcu
ul. Smutna 5
41-200 Sosnowiec

Wszelkie informacje związane z wyjazdem prosimy wpisywać w formularzu w uwagach. W razie pytań lub wątpliwości oraz przy rezygnacji kogokolwiek z zapisanych osób, prosimy o kontakt mailowy na adres b.grabowska@exodus.pl lub pod numerem telefonu 513-865-934.
W przypadku nie zgłoszenia rezygnacji drogą mailową bądź telefoniczną, będzie trzeba uiścić opłatę za niewykorzystane miejsce.
 
Ośrodek nie przyjmuje zwierząt.