ZAPISY NA OBOZY

OBÓZ AHADI POWRACA! RUSZAMY Z ZAPISAMI!

  • Termin: 12.08-20.08.2022 (9 dni od piątku do soboty)
  • Miejsce: Ośrodek Rekolekcyjno – Wypoczynkowy “GÓRKA” Plac Matki Bożej Królowej Polski 1, Szczyrk.
  • Dla kogo: dzieci i młodzież od 8 lat do 14 lat
  • Kwota: 1200 zł (nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie, autokar, atrakcje obozowe).
  • Link do zapisów
Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo e-maila z kartą kwalifikacyjna i danymi do przelewu (wpłata zadatku 300 zł do 15.03.2022)
Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń wraz z dopełnieniem w/w formalności.
Po wpłacie pełnej kwoty otrzymają Państwo potwierdzenie o przyjęciu dziecka jako uczestnika obozu Ahadi.
W razie pytań prosimy o kontakt: ahadioboz@gmail.com
Pozdrawiamy,
Ahadi Team:)

Wszystko zaczęło się w 2015 roku. Wtedy to zrodził się pomysł, by dla dorastających powoli dzieci członków naszych wspólnot zorganizować wakacyjny obóz formacyjny. Po rozeznaniu na modlitwie indywidualnej, w gronie kilku osób podjęliśmy decyzję, by wystartować z projektem pod nazwą AHADI. Co to znaczy? W języku suahili AHADI znaczy OBIETNICA. Wierzymy, że wielkie Boże obietnice są dla nas i dla naszych dzieci! Pragniemy dla nich życia w Bożej obfitości i chcemy stwarzać dla nich takie środowisko, aby zasiane Słowo Boże mogło wydać obfity plon. Ta wizja w czasie obozu AHADI realizowana jest poprzez poznawanie Słowa Bożego, wspólne spotkania uwielbienia, codzienną modlitwę, pracę warsztatową i dużo dobrej zabawy.

Początkowo obóz skierowany był wyłącznie do dzieci członków naszych wspólnot. Niesamowicie budujące jest dla nas jednak to, że nasze dzieci zaczynają ewangelizować swoich rówieśników. W odpowiedzi na ich pragnienie, by na obóz zabrać np. kolegów z klasy aktualnie w miarę możliwości otwieramy się również na dzieci, których rodzice nie są członkami naszych wspólnot.