Magdalena Bachara

Stowarzyszenie Wspólnot

Zawodowo handlowiec w branży elektroniki użytkowej. Z wykształcenia polonista z nieprzemijającym zamiłowaniem do słowa. We wspólnocie posługiwała w diakonii ewangelizacyjnej i nauczycielskiej, współtworzy i organizuje rekolekcje 149 godzin. Do 2018 roku była liderką wspólnoty Święty Jan. Aktualnie pełni funkcję lidera Stowarzyszenia Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym diecezji sosnowieckiej.

Piotr Semper

Wspólnota Ocalenie

Prawnik, mąż Ani, ojciec trójki dzieci, maratończyk. Założyciel naszych wspólnot. Nawrócił się w czasie studiów w Lublinie i tuż po ich zakończeniu wrócił do Sosnowca z pragnieniem i wizją na budowanie tutaj wspólnot. Od tej pory pozostaje w gronie liderów naszych wspólnot, dbając przede wszystkim o kwestię formacji wspólnotowej. Aktualnie lider wspólnoty Ocelenie.

Przemek Wojciechowski

Wspólnota Jozue

Z wykształcenia ekonomista i politolog, absolwent studiów MBA, od 12 lat rozwija rodzinny biznes. Jest mężem Marleny i ojcem czwórki dzieci. Człowiek wielu pasji, ale przede wszystkim pasji głoszenia Dobrej Nowiny. Sam usłyszał Ewangelię w przejściu podziemnym na Sosnowieckiej „Patelni”. Od tej pory z zapałem niesie ją dalej. Pomysłodawca i organizator inicjatywy „Soar – Miasto Ocalenia”. Od 2017 roku lider wspólnoty Jozue.

Marek Magierowski

Wspólnota Święty Jan

Zawodowo programista, ponadto mąż Gabi i tata Michaliny. Zapalony ewangelizator, współtwórca rekolekcji 149 godzin. We wspólnocie przez lata posługiwał, głosząc ewangelię wszędzie, gdzie było to możliwe. Był liderem diakonii ewangelizacyjnej oraz koordynatorem kursów Alpha. Od września 2018 roku jest liderem wspólnoty Święty Jan.

Adam Kiełtyka

Wspólnota Jutrzenka

Zawodowo wdraża wiele innowacyjnych projektów w korporacji ubezpieczeniowej, co okazuje się bardzo pomocne w posłudze jako lider we wspólnocie Jutrzenka. Prywatnie mąż Kasi, z którą realizuje największą i najwspanialszą misję swojego życia, jaką jest rodzicielstwo. Jest tatą trzech córek i to z myślą o nich angażuje się w różnego rodzaju inicjatywy w lokalnym środowisku.