Magdalena Wieczorkowska

Stowarzyszenie Wspólnot

Zawodowo handlowiec w branży elektroniki użytkowej. Z wykształcenia polonista z nieprzemijającym zamiłowaniem do słowa. We wspólnocie posługiwała w diakonii ewangelizacyjnej i nauczycielskiej, współtworzy i organizuje rekolekcje 149 godzin. Do 2018 roku była liderką wspólnoty Święty Jan. Aktualnie pełni funkcję lidera Stowarzyszenia Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym diecezji sosnowieckiej.

Żaneta Gałuszka

Wspólnota Jutrzenka

Zawodowo jest specjalistką ds. bezpieczeństwa i higieny pracy. Jako absolwentce filologii romańskiej, pozostała jej pasja do kultury francuskiej. Spotkanie z żywym Bogiem na kursie Alpha zapoczątkowało nieprzerwane pragnienie służby Kościołowi. We wspólnocie posługuje w diakonii prorockiej. Od września 2023 przejęła prowadzenie wspólnoty Jutrzenka.

Piotr Hobler

Wspólnota Święty Jan

Zawodowo – handlowiec / broker ubezpieczeniowy. Prywatnie mąż Justyny i tata Zosi, Olgi i Michałka. Zapalony żeglarz i organizator męskich wypadów, gdzie jest czas na dzielenie się Ewangelią. Współorganizator rekolekcji 149godzin. We wspólnotach posługiwał jako lider diakonii nauczycielskiej. Od września 2021 jest liderem wspólnoty Św. Jan.

Piotr Semper

Wspólnota Ocalenie

Prawnik, mąż Ani, ojciec trójki dzieci, maratończyk. Założyciel naszych wspólnot. Nawrócił się w czasie studiów w Lublinie i tuż po ich zakończeniu wrócił do Sosnowca z pragnieniem i wizją na budowanie tutaj wspólnot. Od tej pory pozostaje w gronie liderów naszych wspólnot, dbając przede wszystkim o kwestię formacji wspólnotowej. Aktualnie lider wspólnoty Ocelenie.

Przemek Wojciechowski

Wspólnota Jozue

Z wykształcenia ekonomista i politolog, absolwent studiów MBA, od 12 lat rozwija rodzinny biznes. Jest mężem Marleny i ojcem czwórki dzieci. Człowiek wielu pasji, ale przede wszystkim pasji głoszenia Dobrej Nowiny. Sam usłyszał Ewangelię w przejściu podziemnym na Sosnowieckiej „Patelni”. Od tej pory z zapałem niesie ją dalej. Pomysłodawca i organizator inicjatywy „Soar – Miasto Ocalenia”. Od 2017 roku lider wspólnoty Jozue.

Ks. Szymon Wojciechowski

Asystent kościelny

Święcenia kapłańskie przyjął w 2009 roku, jest wikariuszem w parafii NMP Nieustającej Pomocy w Jaworznie. Asystent kościelny Odnowy od 2020 roku.