poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
30
1
  • 18:30Posługa w Centrum
    Centrum Służby Rodzinie i Życiu
    ul. Skautów 1, Sosnowiec
2
3
4
  • 18:30Spotkanie uwielbienia | Jutrzenka
    Organizator: Jutrzenka
    Parafia Chrystusa Króla w Sosnowcu
    ul. Kraszewskiego 25, Sosnowiec
  • 19:00Spotkanie uwielbienia | Św.Jan
    Organizator: św.Jan
    Dom Wspólnotowy
    ul. Smutna 5, Sosnowiec
5
  • 17:00Kurs Alpha Dąbrowa Górnicza
    Organizator: św.Paweł
    Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Dąbrowie Górniczej
    ul. Żeromskiego 9, Dąbrowa Górnicza
6
  • 16:30Spotkanie uwielbienia | Ocalenie
    Organizator: Ocalenie
    Kana Sosnowiec
    ul. Legionów 10, Sosnowiec
  • 16:30Spotkanie uwielbienia | św.Paweł
    Organizator: św.Paweł
    Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Dąbrowie Górniczej
    ul. Żeromskiego 9, Dąbrowa Górnicza
7
8
  • 17:40Mobilny Kościół
    Patelnia
    ul. Warszawska 3, Sosnowiec
9
10
11
  • 18:30Spotkanie uwielbienia | Jutrzenka
    Organizator: Jutrzenka
    Parafia Chrystusa Króla w Sosnowcu
    ul. Kraszewskiego 25, Sosnowiec
  • 19:00Spotkanie uwielbienia | Św.Jan
    Organizator: św.Jan
    Dom Wspólnotowy
    ul. Smutna 5, Sosnowiec
12
  • 15:00Diecezjalny Dzień Wspólnot
  • 17:00Kurs Alpha Dąbrowa Górnicza
    Organizator: św.Paweł
    Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Dąbrowie Górniczej
    ul. Żeromskiego 9, Dąbrowa Górnicza
13
  • 16:30Spotkanie uwielbienia | św.Paweł
    Organizator: św.Paweł
    Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Dąbrowie Górniczej
    ul. Żeromskiego 9, Dąbrowa Górnicza
Aktualna data
14
15
16
17
18
  • 19:00Spotkanie uwielbienia | Św.Jan
    Organizator: św.Jan
    Dom Wspólnotowy
    ul. Smutna 5, Sosnowiec
19
  • 17:00Kurs Alpha Dąbrowa Górnicza
    Organizator: św.Paweł
    Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Dąbrowie Górniczej
    ul. Żeromskiego 9, Dąbrowa Górnicza
20
  • 16:30Spotkanie uwielbienia | Ocalenie
    Organizator: Ocalenie
    Kana Sosnowiec
    ul. Legionów 10, Sosnowiec
21
22
23
24
25
  • 18:30Spotkanie uwielbienia | Jutrzenka
    Organizator: Jutrzenka
    Parafia Chrystusa Króla w Sosnowcu
    ul. Kraszewskiego 25, Sosnowiec
  • 19:00Spotkanie uwielbienia | Św.Jan
    Organizator: św.Jan
    Dom Wspólnotowy
    ul. Smutna 5, Sosnowiec
26
  • 17:00Kurs Alpha Dąbrowa Górnicza
    Organizator: św.Paweł
    Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Dąbrowie Górniczej
    ul. Żeromskiego 9, Dąbrowa Górnicza
27
  • 16:30Spotkanie uwielbienia | Ocalenie
    Organizator: Ocalenie
    Kana Sosnowiec
    ul. Legionów 10, Sosnowiec
  • 16:30Spotkanie uwielbienia | św.Paweł
    Organizator: św.Paweł
    Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Dąbrowie Górniczej
    ul. Żeromskiego 9, Dąbrowa Górnicza
28
29
30
31
1
2
3