Kochani,

Już w drugi weekend grudnia spotkamy się w Dąbrowie Górniczej na młodzieżowej konferencji „Powołani by płonąć”!

Wierzymy, że młode pokolenie zostało powołane po to, aby stać się różnicą w tym świecie, że w ich sercach złożony został ogień, który ma rozpalić ten świat dla Jezusa. Widzimy, że przestrzeń południowej Polski jest idealną do spotkania i nie chcemy tej szansy i możliwości stracić w tym trudnym dla Kościoła, szczególnie dla Kościoła Sosnowieckiego czasie. Chcemy aby ta konferencja, aby to spotkanie stało się platformą dzięki której młodzi ludzie będą mogli budować przyjaźnie, stawać się pokoleniem kontrastu, budować Kościół w którego centrum jest Chrystus!

Spotkanie to odbywać się będzie 9-10 grudnia w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej w godzinach od 8:00 do 15:30 (Sobota i Niedziela). Jest to wydarzenie dla wszystkich młodych w wieku od VIII klasy szkoły podstawowej (w wyjątkowych przypadkach z VII klasy)!

Organizatorem jest młodzieżowa część naszej społeczności, czyli wspólnota „Teraz”!

Razem z nami podczas konferencji będą :
1. Abp. Adrian Galbas SAC – administrator Diecezji Sosnowieckiej oraz Metropolita Katowicki
2. Dawid Michalski – lider młodzieżówki „Teraz”
3. Młodzieżówka „Fishers” z Kęt
4. Przemek Chruściel z Fundacji „Być Blisko”
5. Ewa Nowak (prowadząca konto na Instagramie „Ewa i Ewangelia”)
6. Jakub Zajączkowski ze wspólnoty „Hesed” w Gdyni
7. Natalia Nowicz ze wspólnoty Effatha z Gliwic

Co do dalszych ważnych spraw:
1. Symboliczna opłata wynosi 50zł od osoby, płacona gotówką na miejscu!
2. Jeśli jesteście z poza obszaru Diecezji Sosnowieckiej, a macie problem ze znalezieniem noclegu, albo Wasze finanse nie pozwalają Wam na to skontaktujcie się proszę z nami postaramy się pomóc!
3. W załączeniu link do zapisów!

Nie będziemy zarzucać Was przydługim ogłoszeniem, jeśli jesteś w wieku od VIII klasy podstawówki lub jesteś starszy – zapraszamy Cię bądź razem z nami! Do zobaczenia!

LINK DO ZAPISÓW